a - a - a
Nettstadkart Nettstadkart
Internasjonalt Other languages

Barnehagar

Stryn kommune har 11 barnehagar. Av desse er ni kommunale og to private.

Barnehagane i Stryn kommune

 Barnehagar

 Styrar/ ass. styrar

 Info

 Vikalida Barnehage

 Vikalida 9,
 6783 Stryn
 tlf 57 87 44 43


 Styrar Heidi Liadal tlf. 57 87 44 43 
 epost: Heidi.Liadal@stryn.kommune.no
 
 Ass. styrar Bente Frøholm tlf. 57 87 44 43
 epost: Bente.Froholm@gs.stryn.kommune.no

 Omlag
 100 barn

   

 Tonning
 barnehage

 Myrane 21,
 6783 Stryn
 tlf 57 87 04 41


 Styrar Malin Carlsson tlf. 57 87 04 41
 epost: Malin.Carlsson@stryn.kommune.no
 
 

 Omlag
 100 barn

 

 Rand
 barnehage

 Bakkesvadet,
 6796 Hopland


 Styrar Ingvild Sætren tlf. 57 87 04 40
 epost:Ingvild.Setren@gs.stryn.kommune.no

 11 barn

 

 Nordsida
 barnehage

 6795 Blaksæter
 tlf 57 87 45 50


 Styrar Sissel Svarstad tlf. 57 87 45 50
 epost: sissel-karin.svarstad@stryn.kommune.no

 25/30
 barn

 

 Oppstryn
 barnehage

 Vollsnes,
 6798 Hjelledalen
 tlf 57 87 40 20


 Styrar Bjørg Jorunn Vinsrygg Steen  tlf. 57 87 40 21
 epost: Bjorg.jorunn.vinsrygg.steen@stryn.kommune.no
 

 Omlag
 20 barn

 

 Olden
 barnehage

 Brynestad
 6788 Olden
 tlf 57 87 33 31


 Styrar Kari Samuelsen Nesdal tlf. 57 87 33 31
 epost: kari.nesdal@stryn.kommune.no
 Ped. leiarar: toril.skare@stryn.kommune.no
 Tina.Henningsen@gs.stryn.kommune.no
 Signe.Opdal@gs.stryn.kommune.no

 

 Omlag 
 50 barn

 

 Vikane 
 barnehage

 6797 Utvik
 tlf 57 87 41 55

 Styrar Anne Wathne tlf. 57 87 41 55
 epost: Anne.Wathne@gs.stryn.kommune.no

 Ass. styrar/ ped. leiar Jorunn Tenden tlf. 57 87 66 96
 epost: Jorunn.Tenden@gs.stryn.kommune.no>

 

 Omlag 
 20 barn

 

Loen barnehage

 6789 Loen
 tlf 57 87 08 00

 Styrar Jorunn Aa Myklebust tlf. 57 87 08 00
 epost:Jorunn.myklebust@stryn.kommune.no

 Ass. styrar Hilde Briksdal tlf. 57 87 77 35
 epost: Hilde.Briksdal@gs.stryn.kommune.no

 Omlag 

 50 barn

 


Private barnehagar:

Stryn bedriftsbarnehage

Minidoffen familiebarnehage

 

Publisert av Karen Stølen. Sist endra 04.10.2017
  • Utskriftsvenleg versjon SkilleTegn
  • Søk SkilleTegn
  • Tips ein venn SkilleTegn
  • Kontakt oss SkilleTegn
  • Legg til favoritter
Stryn kommune
Tonningsgata 4
6783 Stryn
Telefon
: 57874700

Org.nr.
: 963 989 202
Opningstid
: Kl. 09.00 - 15.00
     
Validator
Levert av ACOS AS
Login for redigering